Ankara Mimarlık Firmaları

Ankara Mimarlık Firmaları

İç Mimarlık firmaları arasında Ankara Move İç Mimarlık Ofisi olarak Ankara’nın tüm bölgelerinde iç mimarlık hizmeti sağlamaktayız. Profesyonel iş ekip kadrosu ile yaşanabilir mekanlar oluşturuyoruz. İç mimar evinizin projesinden, tasarımına kadar her türlü evinizin , mekanlarınızın, iş yerlerinizin anahtar teslimi projelerinizi en uygun fiyatlarla iç mimarlık ofisimizde değerlendirip sizlere sunuyoruz.

 Sizlere yaşanabilir projeler arasından yatak evinizin yatak odası tasarımına,  mobilyalarınızın seçimine, asma tavanınınızdan, ışık bandına, led spot ışıklarınızdan , evinizin aksesuarlarına kadar her türlü kombinede sizlere yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimiz evinize en uygun renk tonlarını, evinizin şekline gidebilecek sizin de değerli görüşleriniz neticesinde seçim yaparak sizlere uygun bir şablon projesi çiziyor ve sizlere en uygun dekorasyonu seçiyor ve uyguluyoruz. Move mimarlık ofisi olarak seçiminizde sizlerin de görüşleri bizler için çok önemli sizin ruhunuzu yansıtabilecek yaşanabilir dekoratif alanlar oluşturmak bizim işimiz. İşimizi severek yapıyoruz. Yaptığımız projeler arasında bir çok referanslarımız mevcuttur. Referanslarımızı web sitemiz üzerinden referanslarımız bölümünden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Move mimarlık ofisi tasarımcı mühendisleri konusunda uzman ve uzun yıllar tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Siz hayal edin biz başaralım ve gelin bu hayalinize ortak olalım.

 

Projelerinizde İç Mimarlık Ofisi Arıyor iseniz Move Mimarlık Ofisinden Teklif Almadan Karar Vermeyin !

 

Ev dekorasyonu içinde en önemli alanların arasında mutfaklar gelmektedir. Kadınlar için daha önemli bir alan olan mutfak dekorasyonu iç mimarlık tasarım danışmanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. İç mimarlık firmamız son derece pratik tasarımlarla, birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanarak, bütçenizi zorlamadan mutfak dekorasyonunuzu tamamlar.

Mutfak dekorasyonunda renk uyumuna dikkat edilmeli

Mutfak dekorasyonu her zaman yenilenmediğinden ilk aşamada renk tercihine dikkat edilmelidir. Mutfağı boğacak ve dekorasyonuyla uyumsuz iddialı renklerin yerine bej, beyaz gibi açık tonda renklerin kullanılmasında yarar vardır. Mutfak tezgahı, dolaplar ve duvarlarda kullanılmayan renklerden oluşan aksesuarlarda mutfağınıza renk katmaya yardımcı olacaktır. Mutfak dekorasyonu alanında deneyimli olan iç mimar danışmanımız mutfağınızda gözünüzü yormayacak keyifle zaman geçireceğiniz bir renk harmonisi oluşturacaktır.

 

 

Yazı oluşturuldu 12

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
error: Content is protected !!