Ev Dekorasyonunda Pampas Otu Kullanarak Şık Tasarımlar Yakalayın

Ev Dekorasyonunda Pampas Otu Kullanarak Şık Tasarımlar Yakalayın

Pampas otu adı verilen bitki uzun sapları olan ve görünüm bakımından da saçaklı denilebilecek bir bitkidir. Son yıllarda salondan banyoya kadar evlerin pek çok odasında kullanılan bu otu dekorasyon işi ile uğraşan kişiler de çok sevmektedir. İç mimarlık ofisi olarak şık ve mükemmel bir atmosferi olduğundan dolayı evinizde bu ota yer vermenizi tavsiye ediyoruz. Eve sakinleştirici bir doku getiren bu otlar, nötr rengi ile mükemmel görünüyor.

Bu bitkinin dekoratif amaçlı seçilmesinin asıl sebebi ölümsüz olmasıdır. İhmal edildiğinde daha da büyür. Ankara Move iç mimarlık olarak çürüyen güllere servet ödememenizi tavsiye ediyoruz. Çiçek aranjmanlarına benzeyen bu bitki ile harika tasarımlara imza atabilirsiniz. Bu yılın dekorasyon trendleri arasında da yer alan pampas otu genel olarak vazolara yerleştirilmektedir. Krem ve kahve tonlu mobilya ve halılarınız varsa bu bitki muhteşem duracaktır. Salon dekorasyonunda kullanımı için bitkiyi beyaz vazolara yerleştirebilirsiniz. Pampas otuna canlılık katacak olan renkler kırmızı, turuncu ve bor rengidir. Ara tonlarda yastık kılıfları kullanarak da mükemmel bir tasarım yapabilirsiniz.

Çayyolu ic mimarlık olarak bu bitkiyi yatak odalarınızda da kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Beyaz renkli örtüler ile bu bitki mükemmel bir uyum yakalayacaktır. Şayet beyaz ile kombine ediyorsanız ahşap renkli vazolara bu bitkiyi yerleştirmeniz gerekir. Ahşap ile beyaz renk kontrası mükemmel bir görünüm yakalamak için kullanılabilir.

Dekorasyona doğal bir dokunuş yapabileceğiniz pampas otu, son yıllarda renkli olarak da üretilmektedir. Pembe, kırmızı otları yine farklı renk mobilyalarınız ile kombine edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünün en büyük avantajlarından bir tanesi de her ortama uyum sağlaması olacaktır. Bu bitki şıklığı ile uzun yıllar popüler olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Her tarza uyum sağlayan bitki sadece salon ve yatak odalarında değil, banyolarda ve mutfaklarda da çok fazla kullanılıyor. İpeksi ve uçuş uçuş görünümleri ile kendine hayran bırakan bitki oldukça da kabarık bir görünüme sahiptir. Bu otu kolayca temin ederek mükemmel tasarımlar hazırlayabilirsiniz. İster masa üzerinde, isterseniz yerde, isterseniz de konsol üzerinde bu bitkiyi kullanabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 12

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
error: Content is protected !!