Eskimiş Banyonuzu Modern Bir Banyo İle Değiştirin

Eskimiş Banyonuzu Modern Bir Banyo İle Değiştirin

Banyo duş alabileceğiniz ve sakinleşeceğiniz bir ortamdır. Ancak bu ortamın da dekorasyonu önemlidir. Evinizin diğer ortamları mükemmel şekilde tasarlanmışken neden banyonuz eski hali ile kalsın. İç mimarlık olarak sizlere modern bir banyo nasıl oluşturulur sorusunun cevabını vermek için bu içeriği hazırladık.

Öncelikle sadelikle şıklık yakalayabileceğinizi söyleyelim. Tasarım ürünlere yer vererek mükemmel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Renksiz ve sade görüntüye hareket katmak için banyoya uygun bitkiler tercih edebilirsiniz. Ayrıca çiçek kullanarak da ortama hareket katabilirsiniz. Banyolarda hareketli bir görüntü oluşturmak istiyorsanız ic mimarlık ofisi olarak sizlere tavsiyemiz parlak aynalar ve banyo dolabı kulpları kullanarak ortama hareket katmanız olacaktır. Ayrıca tıpkı salon ve yatak odasına olduğu gibi banyo aydınlatması için de abajur kullanabilirsiniz.

Banyoda yapılacak olan küçük dokunuşlar ortamı daha farklı gösterecektir. Banyo dolaplarınız eskiyse, ancak bunları değiştirmek için maddi gücünüz yoksa, bu durumda dolapları boyayabilirsiniz. Desenli olarak boya yaptığınızda ortam daha da hareketlenecektir. Ayrıca havlu sepeti, dekoratif şişeler ve mumluklar koyarak da banyonuza hareket katabilirsiniz.

Havluları asmak için muhakkak bir askılığa yer verin. Ayrıca havlu koymak için metal sehpalardan da yararlanabilirsiniz. Banyonuzun lüks ve ihtişamlı görünmesini istiyorsanız ve banyonuz genişse şık ve taşlı bir avize kullanarak ortama hareket katabilirsiniz. Sıcacık bir hava için ortamda fayans yerine duvar kağıdı ve boya da kullanabilirsiniz. Klozet takımı olarak da farklı türde halılar kullanarak ortama hareket katabilirsiniz.

Çayyolu ic mimarlık olarak özellikle banyolarınızda post tarzı halılar kullanmanızı tavsiye ederiz. Lavaboları da düz değil de yine floral renkli seçerseniz ortama renk gelecektir. Romantik banyolar için seramik ve çini desenleri de kullanabilirsiniz. Malzemelere karar verdikten sonra dikkat etmeniz gereken renk seçimi olacaktır.

Örneğin banyolarınızda bulunan dolaplar koyu renkli ise bu durumda zeminin açık olması gerekir. Koyu zeminlerde de dolapların açık renkli olması gerekir. Duş, küvet gibi aksesuarları da yine çok farklı tercih ederek ortamı hareketlendirebilirsiniz. Banyoda modern ve spor tarzları karıştırarak da şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 12

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
error: Content is protected !!