Evinizdeki Herhangi Bir Odayı Güzelleştirmek İçin İpuçları

Evinizdeki Herhangi Bir Odayı Güzelleştirmek İçin İpuçları

Evinizdeki Herhangi Bir Odayı Güzelleştirmek İçin İpuçları

Ankara Move İç Mimarlık ile birlikte evinizde bulunan herhangi bir odayı ya da alanı güzelleştirebileceğiniz çözümleri bulabilirsiniz. Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz evlerimiz bizler için, çok güzel anlarımızı yaşadığımız, huzur içinde dinlenmek ve uyumak isteyeceğimiz ve dostlarımızla birlikte en güzel anılarımızı yaşadığımız yerlerdir.

İç Mimarlık modern ve samimi tarzı ile mutfağınızı güzelleştirecek detay ve ipuçlarından bahsedecek olursak; öncelikli olarak ışıklandırmanın gücünden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Mutfaklarınızda birkaç farklı noktadan ışık kaynakları kullanarak farklı bir hava katabilirsiniz. Hem depolama alanının artmasını sağlayacak hem de şıklık kazandıracak mutfak rafları da mutfağınızın güzelleşmesi için büyük bir katkı sağlayacaktır.

Daha canlı renk seçimleri ve doğru kombinasyonlar ile kendi tarzınızı yansıtmanız da mümkün olacaktır. Ayrıca bitkilerin güzelleştirmeyeceği yer olmadığını da unutmamalısınız. Uygun aranjmanlarda seçilmiş canlı bitkiler mutfağınızı güzelleştirecektir. Mutfak ruhunu yansıtan aksesuarlarınızı da kullanarak uyumlu örtüler, havlular ve önlük gibi malzemeler ile birlikte mutfağınıza uyum getirip tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Yatak Odanızı Güzelleştirecek Püf Noktalar

Mimarlık anlayışı ile birlikte yatak odanızı güzelleştirecek pratik ve püf noktaları paylaşmak isteriz. Öncelikli olarak renk seçimleri ve tablo detayları ile yatak odanızı güzelleştirmeniz mümkündür. Duvarda desenli bir kumaş ya da hoş bir resim oldukça iyi duracaktır.

Yastıkları kullanarak da farklı şeyler yapabilirsiniz. Mesela birçok yastığı bir araya toplayarak farklı desenlerin ve renklerin katkılarıyla da güzel ahenkler ortaya çıkacaktır. Yatak başucunda kullanabileceğiniz desenli ya da renkli abajürler kullanabilirsiniz. Yer kullanımı da alan genişliği açısından çok önemli bir faktör olduğu için, komidin ve dolaplarınızı duvarlara yaslayarak daha ferah bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Balkonunuzu Güzelleştirecek Detaylar

Ankara Move İç Mimarlık için balkonlar, apartman dairelerinde yaşayan bütün insanlar için en önemli nefes alma ve rahatlama alanlarından bir tanesidir.  Şehir yaşamının yoğun ve yorucu koşturmacası içinde bir nebze olsun rahatlayabildiğimiz balkonlarımızı güzelleştirecek ufak detaylar ile daha cazip hale getirmeniz mümkündür. Öncelikli olarak sıcak bir ortam yaratmalısınız. Canlı bitkiler sıcak bir ortam yaratmaya katkı sağlayabilirler. Bunun dışında farklı ve enerjik renkler, kombinler, rahat edebileceğiniz oturma grupları ve güzel bir ışıklandırma ile balkonunuzu güzelleştirmeniz mümkündür.

 

Yazı oluşturuldu 12

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
error: Content is protected !!