Eviniz İçin Güneybatı Tarz Fikirleri

Eviniz İçin Güneybatı Tarz Fikirleri

Güneybatı Tarz Dekorasyon Fikirleri

Sinpaş İnceklife iç mimarlık ve çevre tasarımı; evinizi güney batı tarzında dekorasyonla döşenmesine yardımcı olarak huzurlu bir yaşam alanı oluşturabilmenizi mümkün kılıyor. Güneybatı tarzı genellikle New Mexico, İspanya ve Arizona bölgelerinde kullanılan bir dekorasyon çeşidi olarak bilinir. Bu dekorasyonda iç tasarım oldukça sıcak, cazip ve göz kamaştırıcıdır. Güneybatı stili oluşturmak istiyorsanız yalnızca mobilyalardan değil ahşap, metal ve dekoratif objelerden de yararlanmanız gerekir.

Sinpaş İnceklife İç Mimarlık Projeleri

Güneybatı tarzı bir ev dekorasyonunda ağırlıklı olarak deri, yün ve süet kumaşlar kullanılır. Sinpaş İnceklife iç mimarlık ve çevre tasarımı ile tercih edeceğiniz koyu renkli deri koltuk tasarımları ortama karakteristik bir hava katılmasını destekleyecektir.Bunun yanı sıra ortamda dengeli ve göz yormayan bir dekorasyon yaratabilmek için açık ve zarif desenli yastıklar tercih edin. Halılarda ise bol çizgi ve etnik desenli kilim detayları kullanmanız, evinizin daha sofistike ve etkileyici görünmesini sağlar. Evinizi kilimlerle döşemeniz evin güneybatı stilinin pekiştirilmesini ve etkileyici görünmesini sağlayacaktır.

Dekorasyonunuzda Spesifik Ahşap Objelere Yer Verin

Güneybatı tarzı sıra dışı tasarımların gözler önüne serildiği benzersiz bir dekorasyondur. Sinpaş İnceklife iç mimarlık ve çevre tasarımı ile Güneybatı dekorasyon tarzını evinizde yansıtmak istiyorsanız çam, meşe, huş ağacı, kiraz ağacı gibi ağaçlardan elde edilen objelere yönelin. Evinizde sağlam ve spesifik objelere yer vermeniz güneybatı stilini daha çok vurgulayabilmenizi sağlayacaktır. Objelerde mobilya ve halılara tezat bir uyum sağlayan renkler tercih edin. Ortamda yalnızca tek ya da iki renk uyumundan olabildiğince kaçının. Kilim detayları ile hareketlendirdiğiniz dekorasyonunuzda duvarlar içinde el dokumalı kilim tabloları kullanın. Sehpa ya masalarınız için ise çini vazolar tercih edin. Bunun yanı sıra tüylü rüya kapanları, hayvan figürleri, Kızıl derili detayları tercih etmeniz vurgulayıcı seçimler olacaktır.

Güneybatı Tarzda İçin Tercihiniz Cesur Renkler Olsun

Cesur bir dekorasyon stili olan Güneybatı tarzı için renklerinde oldukça cesur olması gerekiyor. Sinpaş İnceklife iç mimarlık ve çevre tasarımı ile dekorasyonda birden fazla rengi uyumlu bir şekilde kullanarak ortamın dengeli görünmesini sağlayın. Güneybatı stilinin en çok tercih edilen renkleri kahverengi, toprak ve siyah gibi yoğun renklerdir. Ancak bu renkleri sarı, turuncu, yeşil, turkuaz, kırmızı, altın gibi renklerle vurgulayarak stili en doğru şekilde yansıtmanız oldukça önemlidir. Bu tarzda farklı sayıda renk ve renk tonundan yararlanmaktan çekinmeyin.

 

Yazı oluşturuldu 12

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
error: Content is protected !!